Sistem CS:GO'da aşırı ısınıyor

cccbozkurtcc

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, CS:GO oynarken bilgisayarımın ısındığını fark ediyorum. 90-80 derece oluyor. Bunu engellemek için başlatma seçenekleri veya CS:GO oyun konsolundan bunu engelleyebiliyor muyuz?

(Bu arada termal macun, içini temizle gibi şeyleri önermezseniz sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, CS:GO oynarken bilgisayarımın ısındığını fark ediyorum. 90-80 derece oluyor. Bunu engellemek için başlatma seçenekleri veya CS:GO oyun konsolundan bunu engelleyebiliyor muyuz?

Sistem özelliklerinizi yazmamışsınız. Yazarsanız daha yardımcı olabiliriz. Başlatma seçeneklerinde -high tarzı ayarlar yaparak oyununuzdan tam verim almanızı sağlayan komutlar var.

Hangi parça 90-80 ekran kartı? işlemci?

1620154881085.png

Monitör Hz'sine nasıl bakılıyor?
Arama kısmına "Gelişmiş görüntü bilgilerini görüntüle" yazıp enter'a basın. En aşağıda "Yenileme Hızı" kısmına tıklayın. En yüksek olan muhtemelen sizin Hz'iniz. CS:GO'da konsola "fps_max (Sizin Hz'iniz)" yazarsanız hem çok büyük fark olmaz hem daha az ısınır. Grafikleri de düşürürseniz ısınma çok daha azalır.
(Şahsen benim Monitörüm 60 Hz, Böyle kullanıyorum.)

Arama kısmına "gelişmiş görüntü bilgilerini görüntüle" yazıp Enter'a basın. En aşağıda "yenileme hızı" kısmına tıklayın. En yüksek olan muhtemelen sizin Hz'iniz. CS:GO'da konsola "fps_max (sizin Hz'iniz)" yazarsanız hem çok büyük fark olmaz hem daha az ısınır. Grafikleri de düşürürseniz ısınma çok daha azalır.
(Şahsen benim monitörüm 60 Hz, böyle kullanıyorum.)

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı