Sistem Ekran kartı ile görüntü vermiyor

misterscofield

Kilopat
Yer
İstanbul
Monitörü anakarta taktığımda görüntü geliyor ancak ekran kartının fanı dönüp ısınmasına rağmen ekran kartında görüntü yok. Bilgisayardan da kartı göremiyorum. Nasıl düzeltilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatırladım seni. İşlemci APU zaten anakartta görüntü var ekran kartında yok. Ancak fanı dönüyor ve ısınıyor kart.

Evet UTAX konunuzu çözüme kavuşturmuştuk. :)

O halde ekran kartını çıkarıp tekrar takmayı deneyebilirsiniz. Tam oturmadığı zaman bu tarz sorunlar olabiliyor. Ek olarak BIOS'u güncellemeyi deneyebilirsiniz güncel değilse.

O halde ekran kartını çıkarıp tekrar takmayı deneyebilirsiniz. Tam oturmadığı zaman bu tarz sorunlar olabiliyor. Ek olarak BIOS'u güncellemeyi deneyebilirsiniz güncel değilse.
Sosyal Tayfı ne hocam? İlk kez görüyorum.

Takıp çıkarttım, bios güncel değildir ancak bu eski kasa exper markası ve exper bios vermiyor sanırsam.

Takıp çıkarttım, BIOS güncel değildir ancak bu eski kasa Exper markası ve Exper BIOS vermiyor sanırsam.

Anakart nedir ki? Pegatron vb. bir anakart değilse anakart üreticisinden bulunabilir güncel BIOS. Ek olarak çıkartıp takmanıza rağmen sorun düzelmedi mi?

Geri
Yukarı