Sistem ekran kartını görmüyor

EmirKuŞ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar neredeyse 1 ay oluyor ve bilgisayarım ekran kartımı okumuyor bazı yerlerde ekran kartının çipinin yandığı söyleniyor ama ben bilgisayar kapandığın zaman herhangi bir yanık kokusu almadım ve şu an aygıt yöneticisinde ekran kartımın üstünde ünlem var.

Arkadaşlar neredeyse 1 ay oluyor ve bilgisayarım ekran kartımı okumuyor bazı yerlerde ekran kartının çipinin yandığı söyleniyor ama ben bilgisayar kapandığın zaman herhangi bir yanık kokusu almadım ve şu an aygıt yöneticisinde ekran kartımın üstünde ünlem var.

Ekran kartı driverini yükle. Bilmiyorsan ekran kartının modelini söylersen ben linkini atarım sen oradan kurarsın.

Ekran kartı driverini yükle. Bilmiyorsan ekran kartının modelini söylersen ben linkini atarım sen oradan kurarsın.
bilmiyorum gtx 770 ekran kartımın modeli
Bekliyorum hocam.
1.png

Sarı ünlem işareti ekran kartı için daha yeni bir driver olduğunu işaret ediyor driveri güncellerseniz kalkar.
hocam ben bilgisayara format atmadan önce denemiştim ama driverı kuruyodu ama hiçbişey düzelmemişti ve ek bilgi olarak 700 ve 600 serisinin son driverı geldi diye bi haber okumuştum
Geforge Experince indirip driverları güncellersen düzelebilir.

Sürücü Güncellemeleri ve Optimum Oyun Ayarları Buradan indirebilirsiniz.
hocam şuan indiriyorum eğer düzelirse size yeniden yazacağım

hocam ben bilgisayara format atmadan önce denemiştim ama driverı kuruyodu ama hiçbişey düzelmemişti ve ek bilgi olarak 700 ve 600 serisinin son driverı geldi diye bi haber okumuştum
Nvidianin kendi programi Geforge Experince indirip güncellemeleri ordan yapmalısınız diye düşünüyorum. Benim sorun öyle düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı