Çözüldü Sistem Kendi Kendine Kapanması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IvanTT

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bundan 2 hafta kadar önce bir internet sitesinden bilgisayar topladım, işletim sistemsiz geldi. Windows 10 kurdum driverlari vs kurdum, bugün Modern Warfare oyununu açtım (daha önce sorunsuz oynuyordum) bir anda bilgisayar kapandi. Acmaya calistigimda acilmadi. Daha sonra acildi fakat boot ekraninin yuklenme ekrani olmasi gerekenden fazla surdu (SSD var) daha sonra kapandi. Format atayim dedim, Windows yukleme kisminda diske sistem yuklenemez GPT oldugu icin vs yaziyordu. Bicimlendirdim silip yukledim (bu tek sefer de olmadi cunki kapaniyordu) yine degismedi. Bunun bir cozumu var midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızın özelliklerini tek tek yazarmısınız ? Ve orjinal windows kurulumu yaptığınız değilmi ?

Teşekkür ederim ilgin için. SSD'sini laptopuma takip yeniden formatladim, daha sonra BIOS pili dahil her seyi sokup yeniden topladim PC'yi. Acildiginda yeniden sistemi bicimlendirip kurdum sistemi, su an calisiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı