Sistem M.2'den boot yapılamıyor

RİZELİ1953

Hectopat
RAM
cl32 6000 mhz
SSD veya HDD modeli
kingston kc3000
Ekran kartı
3080 tuf gaming
Anakart
msı b650 gaming plus wifi
İşlemci
5 7600
Arkadaşlar sistemim yeni, M.2 SSD'im zaten vardı içinde Windows falan her şey yüklü oyunlar vs fakat sistem bir böyle hata veriyor bir de SSD'yi SATA kingstonkc3000 olarak görüyor sonra kayboluyor bir ara SSD boot menüsüne geldi sonra boot yaptım daha da boot menüsünde görünmüyor anakart CSM moduna alınca arada geliyordu. Boot olarak başlatınca da ekranın üstüne (-) işareti çıkıp orada kalıyor bir bilen yok mudur vallaha delireceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_6043.jpeg
    IMG_6043.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 11
Bios ekranında 'main' sekmesinde diye hatırlıyorum crtl+s yaptığınızda Vmd sekmesi açılacaktır ardından seçili olan 'disable' ise 'enable' yaparsanız gözükecektir. ('enable' ise tam tersi 'disable' yapmayı deneyin)

msı ın biosunu bilmiyorum hocam valla senin pc diskleri görmüyor bi video var linkini atayım ordaki şeyleri dene
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bunada göz atabilirsin

MSI'ın BIOS'unu bilmiyorum hocam vallahi senin PC diskleri görmüyor bir video var linkini atayım oradaki şeyleri dene.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunada göz atabilirsin.

Benim M.2'de Windows kurulu zaten sistemin sadece açması lazım format değil sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı