Sistem MLD 1TB SSD'yi görmüyor

The Genghis Khan

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
MLD 1 TB
Merhabalar. MLD 1 TB modeli SSD'im vardı. Geçen hafta bir anda bozuldu. PC'de görünmüyor SSD. Acaba bu sorunun düzeltilme ihtimali var mıdır? Çünkü içinde önemli dosyalarım vardı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki konuda yazılanlar aklınızdaki sorulara cevap olacaktır.
İyi akşamlar.

Pardon, İşletim sisteminin kurulu olduğu SSD değil mi? Yukarıdaki mesaj bu açıdan atıldı.

İşletim sisteminin kurulu olduğu SSD değil ise disk yöneticisini açarak ekran görüntüsü atın lütfen.

Aşağıdaki konuda yazılanlar aklınızdaki sorulara cevap olacaktır.
İyi akşamlar.

Pardon, İşletim sisteminin kurulu olduğu SSD değil mi? Yukarıdaki mesaj bu açıdan atıldı.

İşletim sisteminin kurulu olduğu SSD değil ise disk yöneticisini açarak ekran görüntüsü atın lütfen.
Evet işletim sistemi kuruluydu.

O halde yukarıdaki mesajımda eklediğim link size yardımcı olacaktır. Başka sorularınız olursa online olduğum zaman cevap veririm... Umarım yukarıdaki link yeterli olur.
İyi akşamlar...
Yardımınız için teşekkür ederim.

O halde yukarıdaki mesajımda eklediğim link size yardımcı olacaktır. Başka sorularınız olursa online olduğum zaman cevap veririm... Umarım yukarıdaki link yeterli olur.
İyi akşamlar...
Hocam eski ssd mi anakarttaki başka bir slota taktım. İlk başlarda açılırken hiç ekran gelmiyor başlarda. Eğer kapatıp açarsam o zaman bir süreden sonra açılıyor windows. Disk yönetiminden baktım eski ssd me ama görünmüyor.

Son düzenleme:
Hımmm SSD nin güç ve veri bağlantılarını doğru yaptığınızdan eminseniz disk yöneticisinden resim atarmısınız.
Bağlantılarda hiçbir sıkıntı yok hocam. Yeni aldığım SSD'de hiçbir sıkıntı yok mesela. Ama eski SSD'yi görmüyor maalesef.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-18_015201663.png
    resim_2023-07-18_015201663.png
    33,3 KB · Görüntüleme: 19
Arızalı da olsa böyle aniden kaybolana hiç rastlamamıştım.
Enteresan.
Bir gelişme , farklılık veya çözüm olursa lütfen bilgi verin, başka konu falan olursa da etiketleyin lütfen.
İyi geceler.

Disk yöneticisinde sağdaki kaydırma çubuğunun aktif olduğunu söylemiştim, baktınız değil mi?

Ben bile bazan arıyorum, altta görünmeyen HDD lerimi. Bolca HHD m var, şu anda 5 adet takılı. Takılı olduğu PC yi görseniz baya gülersiniz:)

Dosya Ekleri

• images.jpg
    images.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı