Sistem modeli yerinde "System product name" yazıyor

ali rıza tekin

Centipat
Daha fazla  
Hazır sistemdir. Bana geldiği gibi kullanmaya başladım. İçinde Windows 10 Home yüklüydü. Ben de zaten bunu kuracağım için format atmadım. Güncellemeleri yapıp internetten key alarak Windows'u etkinleştirdim.

Anakart: Asus Prime B450M-K II

neden.png

Arkadaşlar merhaba. Anakartın kendi sitesinden tüm driverları yüklerseniz problem çözülebilir. Windows Update yapabiliyor diye biliyorum böyle. Çözülmezse manuel editleyin çok problem yapmayın.
Anakart ile ilgili ne varsa güncel fakat hala System Product Name yazıyor. Artık fazla umursamıyorum açıkçası, şu anlık bir zararı yok.

Hazır sistemdir. Bana geldiği gibi kullanmaya başladım. İçinde Windows 10 Home yüklüydü. Ben de zaten bunu kuracağım için format atmadım. Güncellemeleri yapıp internetten key alarak Windows'u etkinleştirdim.

Anakart: Asus Prime B450M-K II

Eki Görüntüle 1347627
Bende'de aynı anakart var hocam bende'de system product name yazıyor zararı yoksa regedit'ten ismini değiştirebilirsiniz dxdiagda'da gözükebilir

Valla o zaman bu zamandır öyle. Herhangi bir müdahale yapmadım. Sürekli göz önünde olmadığından rahatsız etmiyor
Hocam Sistem modelinde sadece o yazıyor içinizi rahatlatmak için söyliyeyim Windows + R yapıp,çalıştıra girin ve msinfo32.exe yazın Temel kart ürünü var orda anakartın yazar :)

bunu yaşayan ve rahatsız olan varsa çok basit çözümü. toplama bilgisayarlarda satıcının dalgınlığından yada üşengeçliğinden kaynaklı. sistemde hiç bir sorun yok. sadece eklenmesi gerekirken eklenmemiş.
WİN+R basıp pencereye regedit yazın. yada arama kısmına kayıt defteri yazın farketmez. açılan pencerede bu yola gidin
Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion varsa oeminformation klasörünü bulun. yoksa ekleyin. sonra resimde gördüğünüz gibi model ve manufacturer diğe dize değeri ekleyip istediğiniz ismi yazın bukadar.

benim yorum niye silindi ki ne güzel anlatmıştım laskd

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-13 180537.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-13 180537.png
    69,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Geri
Yukarı