Sistem montajı yapmak

alpcangreen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar ben bir sistem toplamak istiyorum. Parçaları daha almadım ama karar verdim sayılır. Sistemin parçalarını birleştirebilirim mi bilmiyorum. Sizce YouTube'dan açsam izlerken yapsam yapabilirim miyim? Birkaç aydır bu tür videoları seyrediyorum fakat pek kendime güvenmiyorum. Korktuğum noktalardan birisi kabloları birleştirememek ve parçalara zarar vermek. Mesela parçaları alsam güvenli bir şekilde yapacak güvenilir yerler var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Peki kendim yapsam bana dikkat et diyebileceğiniz parçalar var mı? Yani ilk kez bilgisayar toplayan insanların yaptığı hatalar falan. Ve geri dönüşlerinizi okudum çok teşekkür ederim.

Technopat'ın Youtube kanalındaki sistem toplama rehberlerini izleyerek ve aldığınız ürünlerin kurulum kılavuzlarını kullanarak kolayca sisteminizi toplayabileceğinizi düşünüyorum. Tavsiyem önce 2-3 farklı sistem toplama videosunu izleyen zaten süreci kavramış olursunuz. Kendi ürünlerinizin kılavuzunu okuyarak ve videoyu takip ederek sistemi kurabilirsiniz. Emin olamadığınız veya sıkıntı yaşadığınız bir durumda buradan soru sorup da ilerleyebilirsiniz. Çok sıkıntı ederseniz kendinize güvenilir bir yere götürmek en garanti ve rahat çözüm olacaktır. (Technopat yıllardır sistem toplama videolarını herkesin anlayıp, uygulabileceği bir şekilde basit ve öz bir şekilde yapıyor. Dikkat etmen gereken yerlerden de bahsediyorlar.)

Geri
Yukarı