Sistem montajı yapmak

BgKnoccout

Hectopat
Merhaba dostlar, geçtiğimiz hafta internetten yaklaşık 9000 TL'lik yeni bir sistem topladım oyun ve yayın için. En son sistemimi 5 sene önce toplamıstım ve montajını bilgili bir arkadaşımla yapmıştık... Yardım istediğim konuya gelecek olursak; bu topladığım sistemi tek basıma montaj etmekten çekiniyorum ve bu konuda bilgim gerçekten az... Küçük bir hatanın bütün sistemi etkilemesini istemediğimden bunu işi profesyonel anlamda bilen birisine bırakmak istiyorum. Siz sevgili forum sakinlerinden de yardım talebim şu şekilde. Bana İstanbul içi aldığım parçaları kasaya montaj edebilecek bir firma, jkuruluş veya yer tavsiyesi veya İstanbul'da bana yakın oturan bu işlerde üst düzey bilgiye sahip bir arkadaş varsa bana montajda yardım edebilecek birisini arıyorum... Eğer böyle birisi varsa birlikte yol masrafı vs karşılarım sıkıntı yok... Çayımızı çorbamızı içeriz montajı yaparız... Şimdiden yardımcı olacaklara ve fikir vereceklere teşekkür ediyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Vatan'dan aldıysanız montaj yaptırabilirsiniz ya da Sinerji'den montaj yaptırabilirsiniz. İstanbul'da Vatan'ın şubeleri var.

Fikir almak istiyorsanız Technopat'ın Montaj Rehberi hakkındaki videolarını izleyebilirsiniz, çok zor bir şey değil. Rehber videolarına göz atıp, sizin yapmanızı öneririm. En sağlıklısı bu şekilde olacaktır.

Bu arada uzun yazı yazarken arada boşluk bırakırsanız iyi olur, okuması zor oluyor.

Eğer Vatan'dan aldıysanız montaj yaptırabilirsiniz ya da Sinerji'den montaj yaptırabilirsiniz. İstanbul'da Vatan'ın şubeleri var.

Fikir almak istiyorsanız Technopat'ın Montaj Rehberi hakkındaki videolarını izleyebilirsiniz, çok zor bir şey değil. Rehber videolarına göz atıp, sizin yapmanızı öneririm. En sağlıklısı bu şekilde olacaktır.

Bu arada uzun yazı yazarken arada boşluk bırakırsanız iyi olur, okuması zor oluyor.

Teşekkürler cevabınız için fakat bahsetmiştim zaten vatan'dan almadım ve kendim montaj yapmaya cesaret bulamadığım için bu postu açtım.. Sinerji'de ki arkadaşlara parçaları götürsem montajı ücret karşılığı yapıyorlar mı? Yapıyorlarsa işlerinde iyiler mi bu konuda bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı