Sistem önerisi

Gkdnzssmn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, halihazırda kullandığım Ryzen 5 5600H işlemci ve RX6500M laptopumdan yeterli performans alamadığım için masaüstü sisteme geçmek istiyorum. Ekte bir sistem var fakat iyi midir emin olamadım. Bu sistem hakkında düşüncelerinizi veya daha iyi (bu fiyat bandında, AMD de olur hiç fark etmez ama önceliğim NVIDIA) sistem önerileri alabilir miyim?

Şu an kullandığım laptop Hk.
HP Victus Gaming 15
AMD Ryzen 5 5600H CPU
AMD RX 6500M GPU
8+8GB 3200mHz RAM
1TB MSI M2 SSD

Bütçe 19-20 bin çok ekstrem bir şey aramıyorum not olarak.

Dosya Ekleri

• IMG_20240314_190106.jpg
    IMG_20240314_190106.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, halihazırda kullandığım Ryzen 5 5600H işlemci ve RX6500M laptopumdan yeterli performans alamadığım için masaüstü sisteme geçmek istiyorum. Ekte bir sistem var fakat iyi midir emin olamadım. Bu sistem hakkında düşüncelerinizi veya daha iyi (bu fiyat bandında, AMD de olur hiç fark etmez ama önceliğim NVIDIA) sistem önerileri alabilir miyim?

Bütçe?

19-20 belirttim sanıyordum pardon hocam

Yeterli performanstan kastınız ne? Ne iş yapıyorsunuz da yeterli performansı alamadınız?

Unity, Android Studio vb programlar kullanıyorum önceliğim Android ve Android Studio fakat burada da çok fazla ısınıyor ve hatta yavaslayabiliyor ayrıyeten çoğu oyunda stutter sorunu var FPS de çok yüksek sayılmaz tabii sorun aslinda FPS değil dediğim gibi stutter ve drop beni çok yordu artık.

Geri
Yukarı