Sistem parçaları ucuzlamaya devam edecek mi?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Sorum başlıktadır. İşlemci tarafında gerçekten ucuzlama görülüyor son zamanlarda.

Farkında olduğum ucuzlama SSD ve işlemci tarafında. SSD'ler daha da düşecekse almayacağım bir süre daha. Var mı güzel ekonomik yorumu olan? Yılbaşında zam gelecekse zaten boşa gidecek tüm bekleyiş..

Farkında olduğum ucuzlama SSD ve işlemci tarafında. SSD'ler daha da düşecekse almayacağım bir süre daha. Var mı güzel ekonomik yorumu olan? Yılbaşında zam gelecekse zaten boşa gidecek tüm bekleyiş..
Yılbaşında zam gelecek mi ben de çok merak ediyorum. Ona göre düşüneceğim ben de çünkü.

Yılbaşında zam gelecek mi ben de çok merak ediyorum. Ona göre düşüneceğim ben de çünkü.
Yılbaşında elbette zam gelecektir. Neden diye soracak olursanız tedarik,taşıma,barındırma hizmetlerinde insanlar çalışıyor ve belirli bir ücret alıyor. Yılbaşında çalışanın aldığı ücret değişecek. Bu ücreti işverenin karşılayabilmesi için satışını yaptığı ürüne fiyat revizesi yapacaktır. Zam kaçınılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı