Sistem sıcaklık değerleri

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ne düşünüyorsunuz, sizce değerler normal mi? Kasayı kompresör ile yeni temizledim ve termal macunu yeniledim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne düşünüyorsunuz, sizce değerler normal mi? Kasayı kompresör ile yeni temizledim ve termal macunu yeniledim.

Eki Görüntüle 410915
Bu sıcak aylarda gayet normal fakat işlemci yükteyken nasıl bir sıcaklık değerleri var asıl onlara bakmak lazım eğer yükte aşırı ısınırsa soğutucu almanız gerekebilir.

Bu sıcak aylarda gayet normal fakat işlemci yükteyken nasıl bir sıcaklık değerleri var asıl onlara bakmak lazım eğer yükte aşırı ısınırsa soğutucu almanız gerekebilir.
Hocam stok fan kullanıyorum. %100 yükte işlemci maksimum 67 dereceyi görüyor yaptığım testlerde. Ekran kartı da en fazla 75.

Hocam stok fan kullanıyorum. %100 yükte işlemci maksimum 67 dereceyi görüyor yaptığım testlerde. Ekran kartı da en fazla 75.
İşlemci de ekran kartı da gayet normal seviyelerde ama içim rahat etsin istiyorsanız 200-300 liraya güzel bir kule tipi soğutucu alın hem serin hem sessiz çalışır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı