Sistem sıfırlanırsa keylogger gider mi?

Efekaplan

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle şundan başlayayım Valorant hesabım çalınmış ilk başlarda val 3 hatası alıyordum bu arada val 3 hatası alanlar dikkatli olsun başka biri hesabına girince oluyor. Neyse ben keylogger attıklarından düşünüyorum çünkü 2 aşamalı doğrulama açık üstüne üstük şifreni vs kimse bilmiyor şimdi PC'yi sıfırlasam keylogger gider mi?

Merhabalar öncelikle şundan başlayayım Valorant hesabım çalınmış ilk başlarda val 3 hatası alıyordum bu arada val 3 hatası alanlar dikkatli olsun başka biri hesabına girince oluyor. Neyse ben keylogger attıklarından düşünüyorum çünkü 2 aşamalı doğrulama açık üstüne üstük şifreni vs kimse bilmiyor şimdi PC'yi sıfırlasam keylogger gider mi?

Temiz kurulum yapın içiniz rahat olsun.

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarat.Olmazsa format at sıfırlama çözmez.

Temiz kurulum ile hiçbir şey kalmaz. Tabii bizim bildiğimiz bilgi bu kadar. Hard diski matkap ile delip yenisini takmadıktan sonra hiçbir şekilde güvenli olduğunu düşünmüyorum :D

Keylogger olduğundan şüphe ediyorsanız:
rehberleri işinize yarayacaktır.

Geri
Yukarı