Sistem tepki vermiyor

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Eski kasadan parçaları yeni kasaya monte ettim. Ama bilgisayarı başlattığımda hiçbir tepki yok.

Şu 4 pin biraz ayrı gibi. Eski kasamda boyle çalışıyordu ama bunla alakası yoktur galiba?
Aynı sorunu yaşadım, Anakartın vidalarını fazla sıkmışım. Gevşettim biraz, çözüldü.
?

Dosya Ekleri

• 16037395779163005590867941364391.jpg
    16037395779163005590867941364391.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 35
Aynı sorunu yaşadım, Anakartın vidalarını fazla sıkmışım. Gevşettim biraz, çözüldü.
?
PCI Express güç kablosunu işlemci 4 pin portuna takmış olabilir misin?
Olamam çünkü ekran kartının ki 6 + 2 pin.
PSU kaynaklı olabilir arkadaşlar da belirtmiş PSU'nun çalıştığından emin misin?

Kabloların çalıştığından emin misin?
5 saat öncesine kadar bir sorun yoktu eski kasamda, şu an bir anda olacağını zannetmiyorum.

Ön port bağlantılarını kontrol eder misin.
Kontrol ettim ya tekrar taktım hatta. BIOS pilini çıkartıp bekleyip taktım. Güç kablosunu çıkartıp başlatma düğmesini basılı tuttum falan ama yok yani. Çözümü de basit bir şeydir buyuk ihtimal.
Dostum, Anakartı çıkarıp test edebilir misin? Benim kasamda vidaları sıkınca çalışmıyordu sistem.
Dalga mı geçiyosun anlamadım ki.

Kontrol ettim ya tekrar taktım hatta. BIOS pilini çıkartıp bekleyip taktım. Güç kablosunu çıkartıp başlatma düğmesini basılı tuttum falan ama yok yani. Çözümü de basit bir şeydir buyuk ihtimal.

Dostum dalga geçmiyorum, yardımcı olmaya çalışıyorum.

Dalga geçmiyor, anakart kısa devre yapıyor olma ihtimalinden dolayı yazıyor onu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı