Sistem toplamak için site önerisi

Diğerlerinden daha güvenilir geliyor. Ve parçalarımı ordan aldım hep. Mağazadan satın almaya alışığım birde.
Hatırlatırım 2021 yılına gireceğiz. O mağaza 1000 liralık ürünü üç katına koyup satıyor. İnsanlara daha düzgün öneriler yap bence. Kazıkçı onlar.

İndirimde aldım monitör falan. KDV indirimleri oluyor arada. Yükseklik ayarlı GYSNC destekli Dell 144 HZ almıştım 1.300 fiyata. Bazen indirim oluyor çok. Teşhir ürüne yetiştim mağazada zaten. Test yaptırdım anında bitirdiler sayılır.
300 peşin ben verdim gerisi annem ödedi kredi kartı ile taksit mağazada.
İlk babama söylemedik zaten babam kızar diye. Getirdik ondan sonra sürpriz yaptık. 🙂

Son düzenleme:
İndirimde aldım monitör falan. KDV indirimleri oluyor arada. Yükseklik ayarlı G-Sync destekli Dell 144 Hz almıştım 1.300 fiyata. Bazen indirim oluyor çok. Teşhir ürüne yetiştim mağazada zaten. Test yaptırdım anında bitirdiler sayılır.
300 peşin ben verdim gerisi annem ödedi kredi kartı ile taksit mağazada.

Hocam bu nasıl yazı tarzı 5 kere okudum hala okuyorum anlayamadım.
O fiyat ne zamanın fiyatı?
Bir çok model var o fiyata daha iyisi bile vardır çünkü aldığınız yer Vatan 1000TL olan model Vatan'da 1300 TL tabii sizin alışverişiniz siz bilirsiniz.

Fiyatı 1.600 1.700 civarıydı normalde. Yeni gelmişti o Dell monitör haftasonu bitmeden bitirdiler. Tam hatırlamıyorum 2 ay falan olmuştur belki. Normalde GYSNC yükseklik ayarlı monitörler pahalı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı