Sistem Toplamak için Site Önerisi

atakanamasya

Hectopat
Daha fazla  
Bu sistemi alacağım nereden alabilirim? İndirim yapan site var mı?

Screenshot_2016-06-28-16-38-46-1-1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kendiniz toplıyacaksanız Sinerji'den alın uygun fiyatlara keyfinize baktın. Eğer montajı ben yapmıyacağım diyorsanız o işi İnventus'a bırakın çok güzel montaj yapıyorlar.

Herkes Sinerji diyor ama Eksen daha uygun gibi geldi. Sistemim 2000 TL civarı en azından 1800 TL civarına alacak kadar indirim yakalasam fena olmaz.

Sinerji'nin nasıl bu kadar ucuz olduğuna dair en ufak fikri olan var mı? Vatan'ı vs. geçtim. Kendi tarzındaki sitelerden bile ucuzlar. Bayramda kapalıydılar, acaba yandaş bir şirket de vergiden mi yırtıyorlar. Badem bıyık dayanışması. Yoksa başka dümen mi var anlamadım.

Ben de montaj hizmetiyle beraber Sinerji'den siparişledim ama görücez beyler, bakalım hıyar mı yoksa havuç mu çıkacak :D
Ne sipariş ettiyseniz o çıkacak rahat olabilirsiniz.
Konuya gelecek olursak eğer İstanbul'da yaşıyorsanız Eksen Bilgisayar'a giderek yüz yüze görüşerek fiyat almanızı tavsiye ederim. Çok kereler böyle yaptım ve gayet makul fiyatlara parça aldım. :)

Ram ve ssd yi bilendenal.com dan alabilirsiniz. Kendileri kingstonun yetkili satıcısı ben alışveriş yaptım gayet güvenilirler. Daha uyguna geliyor fiyat.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı