Sistem Uyku Modundan Çıkmaması

Hygienia

Hectopat
Daha fazla  
Klavye ve fareyi de görmüyor. Power butonundaki ışık sürekli yanıp sönüyor. Söylebileceğiniz basit her şeyi denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Notebook olduğunu varsayıyorum. Güç seçeneklerinden uyku moduyla ilgili ayarlamaları yapabilirsin. Ne zaman uyku moduna gireceği ve nasıl çıkılacağı gibi vs.

Bilgisayarım kasa, sadece güç düğmesi tepki veriyor pc yi kapatıyor açıldığında yine uykuda (güç düğmesi yanıp sönüyor)

Klavye ve fareyi de görmüyor. Power butonundaki ışık sürekli yanıp sönüyor. Söylebileceğiniz basit her şeyi denedim.
Selamlar,

Öncelikle söyleyebileceğimiz her şeyi denediysen söylenenler neler yazarsan sevinirim. Bu olay genelde uyumsuzluktan ortaya çıkıyor ve bios tarafından çözülüyor, laptopsa üretici anakartsa gene üreticinin sitesinden güncel bios sürümünü yükleyip denemelisin.

Kolay gelsin.

Sorun hala devam ediyorsa sistem özelliklerini yazar mısın? Sanırım PC eski, eski ise USB klavye, fare kullanıyorsan bios da USB ayarı vardı onu yapmalısın.

Bilgisayarın açma, kapatma ve uyku için şunları deneyebilirsin.
Not: Fotoğrafta içi sarı ile çizili yerlere tıkla ve oradaki ayarları değiştir.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı