Sistem yayın esnasında donuyor

atakan kolcuoglu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, geçenlerde yayın açmayı denedim ve yanımda ikinci monitörümden OBS veya Twitch panelini izlemeye çalıştım fakat 2. monitörümde panel veya OBS açarsam oyun oynadığım PC'de görüntüde takılmalar meydana geliyor FPS imde düşüklük yok 144 oynuyorum ekran kartım yetiyor. İşin garip tarafı ise sadece yayının ana görüntüsünü yani panelimi açınca oluyor bu yani yayın paneli haricinde ne açarsam açayım böyle bir sorun yaşamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

1605972768459.png

Atmasam içimde kalırdı.

Arkadaşlar merhaba, geçenlerde yayın açmayı denedim ve yanımda ikinci monitörümden OBS veya Twitch panelini izlemeye çalıştım fakat 2. monitörümde panel veya OBS açarsam oyun oynadığım PC'de görüntüde takılmalar meydana geliyor FPS imde düşüklük yok 144 oynuyorum ekran kartım yetiyor. İşin garip tarafı ise sadece yayının ana görüntüsünü yani panelimi açınca oluyor bu yani yayın paneli haricinde ne açarsam açayım böyle bir sorun yaşamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Kullandığınız Codec'le veya işlemciniz eskiyse ondan kaynaklı olabilir.

Kullandığınız Codec'le veya işlemciniz eskiyse ondan kaynaklı olabilir.
Codec ne bilmiyorum i7 9700k kullanıyorum. Sistemden kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum dediğim gibi bu sorunu sadece obs veya twitch panelini 2. monitörde açınca oluyor onun dışında ne olursa olsun bir sorun yok. Bir de codec nedir acaba ?

Geri
Yukarı