GT 630 ve i5 4460 sistemde hangi parçalar değiştirilir ?

semikandiyoti

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yorumunuz için teşekkürler, dengesiz olmuş ne demek? Ben şu an 2007 yılından kalma sistemle oyunu rahat rahat oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Dengesiz olmuş ne demek? Bu anakarta nasıl bir sistem iyi olurdu? Çünkü illa bu anakartı istiyorum.

Hocam oyun oynayacaksınız sanırsam. Oyunu ekran Kartı oynatır. Düşük bütçeli sistemlerde anakart o kadar önemli değildir oyun için. Ekran kartını Yüksek tutmalısınız. Seçtiğiniz ekran kartı güncel oyunlarda Low'da açar.

Merhaba,
Ben 2-3 aydır bu ekran kartını kullanmaktayım ve zaten sadece LoL oynuyorum, o da bana yetiyor. Bu yüzden ekran kartı alma gibi bir niyetim yok şu anda, oyun için başka ne gereklidir?

Aslında sadece ondan değil. Çok uzun zamandır bilgisayardan garip bir ses geliyor, ne olduğunu bilmiyorum isterseniz ses kaydı atabilirim. Sanki motor sesi gibi.

Oyun için ekran kartı çok önemlidir. İşlemci olarak İ5 Fazlasıyla yeterlidir. Ve bellekler 8 Gb olursa daha iyi olur. Bazı oyunlar 4 Gb ramden daha fazlasını istiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı