Sistemde anakartın önemi nedir?

Daha fazla  
Merhaba, bu konuyu çok merak ediyorum. i5 11400FLI sistem aldım ve içinde ASUS Prime H510M-K anakart mevcut. Yani günlük kullanım ve oyun oynarken beni etkileyecek herhangi bir durum olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram frekans ve kapasite desteği, depolama desteği, slot sayıları, kullanılan malzeme kalitesi vb. Farklar...

Yok beya çok fark etmiyor. Eğer B560 anakart alırsan biri gen 4 diğeri gen 3 SSD takarsın 4 tane RAM yuvası olur. Bir de RAM frekansı daha yüksek olur. Onun dışında pek bir esprisi yok.
Herhangi bir durumdan kastedilen nedir?

Sisteme ters takla attıracakmış hocam. Herhangi bir durum ne olabilir? Ya render alır ya oyun oynar ya da xmr kazar. (ki çok kötü kazım değeri var 1800 hashrate veriyor)

Yok beya çok fark etmiyor. Eğer B560 anakart alırsan biri gen 4 diğeri gen 3 SSD takarsın 4 tane RAM yuvası olur. Bir de RAM frekansı daha yüksek olur. Onun dışında pek bir esprisi yok.

Sisteme ters takla attıracakmış hocam. Herhangi bir durum ne olabilir? Ya render alır ya oyun oynar ya da xmr kazar. (ki çok kötü kazım değeri var 1800 hashrate veriyor)
Hocam tamam kusura bakmayın devam edin :(

Geri
Yukarı