Sistemde aniden CMD açıldı ve "işlem başarıyla tamamlandı" yazısı geldi

MthhxBloodDeath

Centipat
Daha fazla  
Baktım pek bilgi bulamadım internette. Yardımcı olabilecek var mı?
CS2 oynarken bir anda siyah ekran oldu ardından CMD açılıp bu yazdı. Kapatamadığım için Görev Yöneticisi'nden kapattım. Bu nedir?

Dosya Ekleri

• heck.png
    heck.png
    158,9 KB · Görüntüleme: 92
CS 2'ye girdiğinizi görüyorum. Eğer bir hile yazılımı kullandıysanız ve inject ettiyseniz, onun yazısı olabilir. Hile yazılımı kullanmıyorsanız, bir taratmakta fayda var.

Hile yazılımı kullanmıyorum. Malwarebytes ile tarıyoruz şu an.

Kaspersky veya Malwarebytes ile bilgisayarınızı tam tarama yapınız. Virüs olma ihtimali olabilir.

Malwarebytes'ı önerdi arkadaşım. Şu an onunla tarama yapıyoruz.

BitDefender veri tabanı en geniş olanıydı ama MBAM de iş görür.
Kaspersky veya Malwarebytes ile bilgisayarınızı tam tarama yapınız. Virüs olma ihtimali olabilir.
CS 2'ye girdiğinizi görüyorum. Eğer bir hile yazılımı kullandıysanız ve inject ettiyseniz, onun yazısı olabilir. Hile yazılımı kullanmıyorsanız, bir taratmakta fayda var.
Malwarebytes 13 tane virüs buldu microsoft yazıyordu çoğunlukla. Diğerleri de sysWOW64dan 2 - 3 dosyaydı. Başka bir şey bulunamadı.

Malwarebytes 13 tane virüs buldu microsoft yazıyordu çoğunlukla. Diğerleri de sysWOW64dan 2 - 3 dosyaydı. Başka bir şey bulunamadı.
Tamam hocam virüsleri silin. Bütün hesaplarınızın şifrelerini değiştirin ve içiniz rahat etmiyorsa temiz bir format atın. 13 tane virüs az değil ne yüklediyseniz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı