Sistemde gelen ses virüs mü?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses burada arkadaşlar. Acaba bu virüs mü? Sürekli geliyor, korkmaya başladım artık :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ses burada arkadaşlar. Acaba bu virüs mü? Sürekli geliyor, korkmaya başladım artık :D
Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Bir çözüm bulamadım ama formattan sonra gitmişti normal olarak. Bir program bu sese sebep oluyor, ne olduğunu bulamadım maalesef.

Arka planda çalışan uygulamalara bak garip bir uygulama varsa kapat. Ayrıca Kaspersky ile tam tarama yap.

Arka planda çalışan uygulamalara bak garip bir uygulama varsa kapat. Ayrıca Kaspersky ile tam tarama yap.
Hocam hem Kaspersky hem de Malwarebytes ile tarattım bir şey çıkmadı.
Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Bir çözüm bulamadım ama formattan sonra gitmişti normal olarak. Bir program bu sese sebep oluyor, ne olduğunu bulamadım maalesef.
Hocam format benim için biraz zor bu aralar internet ile ilgili bir problem yaşıyorum ve 1 TB'dan fazla dosyam var.

Sekme kapattığında mı geliyor? Yoksa videodaki tesadüf müydü? Tarayıcı ayarlarını kontrol etmekte fayda var.
Tesadüf hocam. Şu an kapatıp açıyorum bir sorun yok.
Opera yerine farklı tarayıcı kullandınız mı? Bana Opera ile alakalı gibi geldi.
Kullanmadım hocam. Opera kapalı olsa bile geliyor ses. Anlamadım.

Opera yerine farklı tarayıcı kullandınız mı? Bana Opera ile alakalı gibi geldi.

Hocam haklısınız, Opera ayarlarda bunla özellik var sekme sesi,daktilo gibi sesler ayarlanabiliyor.
Tesadüf hocam. Şu an kapatıp açıyorum bir sorun yok.

Kullanmadım hocam. Opera kapalı olsa bile geliyor ses. Anlamadım.

Hocam chrome üzerinden deneyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı