Sistemde Mining virüsü mü var?

Makaleler
2
Bilgisayar kasiyordu. Görev yöneticisini açınca da böyle diyor. Norton paralı sürümden tam tarama yaptım. Canlı derste bile kasalar yaşadım. Bu özelliklerle. Bunu nasıl çözebilirim?
Video:
Bilgisayar kasiyordu görev yöneticisini açınca da böyle diyor. Norton paralı sürümden tam tarama yaptım. Canlı derste bile kasalar yaşadım (bu özelliklerle) bunu nasıl çözebilirim?
Video:
Video yuklenmedigi için direk anlatayım açınca cpu %47 saniyede %16ya düşüyor sonra da 0 veya 1 e düşüyor

Bilgisayar kasiyordu. Görev yöneticisini açınca da böyle diyor. Norton paralı sürümden tam tarama yaptım. Canlı derste bile kasalar yaşadım. Bu özelliklerle. Bunu nasıl çözebilirim?
Video:

Video yuklenmedigi için direk anlatayım açınca cpu %47 saniyede %16ya düşüyor sonra da 0 veya 1 e düşüyor
Mining için ekran kartı kullanılır gennellikle.

Hocam o Windows 10 bugı gibi bir şey her PC'de oluyor neredeyse yöneticiyi açınca yüksek gözüküp hemen düşme olayı. Bende de oluyordu şüphelenip bayağı bir temizlik yaptım sonra bir gün Vatan'a gittim oradaki laptoplarda baktım aynı durum vardı açar açmaz %70-80-90 oluyor sonra iniyor hemen.

Teşekkürler
Görünce güzelden kafayı sıyırıp Mining in GPUylan yapıldığını silip
3000 serisinde böyle şeylerin olduğunu fulden sildim ama yine de bir power eraser yapıyorum.

Haydi hayırlısı...
Teşekkürler
Görünce güzelden kafayı sıyırıp Mining in GPUylan yapıldığını silip
3000 serisinde böyle şeylerin olduğunu fulden sildim ama yine de bir power eraser yapıyorum.

Haydi hayırlısı...
Evet hiç bir problem çıkmadı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı