Çözüldü Sistemde oluşan diskler nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler temiz kurulum yaparken fark ettim ve C ve D dosyaları dışında benim eklemedim veya USB olmayan diskler var. Bunlar neden dolayı var birisinin ismi kurtarma gibi bir şeydi ve bundan birkaç tane daha var bunu Windows kendisi mi oluşturuyor yoksa başka bir şeyden dolayı mı?

Hocam birden fazla disk oluştu demişsiniz. Eğer geri yükleme yüzünden oluştuysa sıkıntı olmaz ancak farklı bir sebepten oluştuğunu düşünüyorsanız Malwarebytes testi yapabilirsiniz. İyi geceler.

Hitman Pro, Kaspersky ve Malwarebytes ile yaptım bir şey bulamadı büyük ihtimalle geri yüklemeden dolayı bütün dosyaları sildirmiştim o disklerde de eski dosyalar falan vardır herhalde silsem bir sorun oluşur mu?

Hitman Pro, Kaspersky ve Malwarebytes ile yaptım bir şey bulamadı büyük ihtimalle geri yüklemeden dolayı bütün dosyaları sildirmiştim o disklerde de eski dosyalar falan vardır herhalde silsem bir sorun oluşur mu?
Ben D diskindeki herşeyi silmiştim (Recovery). Baya oldu bir sıkıntı çıkmadı ancak depolama alanı sıkıntınız yok ise silmenizi önermem.

Ben D diskindeki her şeyi silmiştim (recovery). Bayağı oldu bir sıkıntı çıkmadı ancak depolama alanı sıkıntınız yok ise silmenizi önermem.

Ya eski dosyalar varsa virüs sıkıntısı olabilir ondan dolayı ancak bir sorun çıkmaz herhalde belki de düşündüğüm şey bile değildir teşekkür ederim iyi geceler.

Evet, Windows kendisi otomatik oluşturuyor.

Geri
Yukarı