Çözüldü Sistemdeki Spoofer nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Spoofer bir yazılım ile beraber entegre ediliyor diye biliyorum. Format atarsanız problem çözülür diye düşünüyorum. Spoofer doğrudan asıl seri numaralarını değiştirmiyor dolayısı ile ya o yazılımı bulup kaldırın ya da format atın.
abi ben format atmak ismeyiroum nasıl sileyim lütfen yardım edin 1 aylık banım vardı onu kaldırmak istemiştim sadece

Spoofer bir yazılım ile beraber entegre ediliyor diye biliyorum. Format atarsanız problem çözülür diye düşünüyorum. Spoofer doğrudan asıl seri numaralarını değiştirmiyor dolayısı ile ya o yazılımı bulup kaldırın ya da format atın.
ben valorantta ban kaldırma için indirmiştim ban yedim diye format attım yeniden indirdim valoyu hesap açtım poligondan çıktığım anda ban yedim yardım edinnn
ben valorantta ban kaldırma için indirmiştim ban yedim diye format attım yeniden indirdim valoyu hesap açtım poligondan çıktığım anda ban yedim yardım edinnn

abi ben format atmak ismeyiroum nasıl sileyim lütfen yardım edin 1 aylık banım vardı onu kaldırmak istemiştim sadece
Bana niye derdini açıklıyorsun ki dostum?

Hile kullanmasaydın o zaman hacı. Mesele spoofer ile alakalı değil ki senin hesap ban yemiş.

Merhaba apex üzerinden haksız yere ban yedim ve bu yüzden araştırıp bi spoofer buldum tıkladım bios sesine benzer bi ses buldum sorun şu cmd üzerinden sorguladığımda çıkan ram anart serial numarası ile üzerinde yazanlar farklı çıkıyor format attım ama düzelmedi ssd nin seri numarası ile cmd üzerinde görünen aynı ama diğerlerinde böyle bi durum oldu bu spoofer kaldırmanın başka yolu yok mu bilgisayarı satacam sattığım kişiye sorun olsun istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı