Çözüldü Sistemdeki tüm işletim sistemleri nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, sistemde Windows 10 Pro, Windows 10 Home ve Ubuntu 20.04 yüklü. Hepsini silip sıfırdan USB'den Windows 10 Pro yüklemek istiyorum yardım eder misiniz?

Çözüm
Çözümünü buldum arkadaşlar SSD'me tıklayıp "sil"e bastım ve "yeni" diyerekten tüm disk boyutumu ekledim.
Çözüm olarak işaretlemedim. Herkes silmek dedi ama zaten silme işlemini önceden yapmıştım işe yaramamıştı. "Yeni" seçeneğine tıklayıp tüm boyutu Windows'a verince düzeldi. Ve "yeni" seçeneğine tıklamakla ilgili bir yazıyı konuda göremiyorum.

Yukarıda çözüldü olarak işaretlendi yazıyor ve çözüm olarak sizin mesajınız var. Konu sahibi çözüldü olarak işaretleyebiliyor bildiğim kadarıyla. Sorun değil çözüm peşinde koşmuyorum da komik geldi bana.

Çözüm olarak işaretlemedim. Herkes silmek dedi ama zaten silme işlemini önceden yapmıştım işe yaramamıştı. "Yeni" seçeneğine tıklayıp tüm boyutu Windows'a verince düzeldi. Ve "yeni" seçeneğine tıklamakla ilgili bir yazıyı konuda göremiyorum.
zaten sil dedikten sonra yalnızca "Yeni" yazar ekranda. 🤣. Öğrenmiş oldun böylelikle.

Geri
Yukarı