Çözüldü Sisteme bulaşan virüs ile hesaplar çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasinuzq2

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabım çalındı ve Instagram hesabım çalındı. Bilgisayarım virüs bulaştı. Ne yapacağım? CS:GO'da skinlerimi satmışlar, yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam hesabım çalındı ve Instagram hesabım çalındı. Bilgisayarım virüs bulaştı. Ne yapacağım? CS:GO'da skinlerimi satmışlar, yardım edin.

Kanka trojan bulaşmış yerinde olsam direkt format atar ve format attıktan sonra tüm bilgilerimi değiştirirdim. Aynı şeyi yaşadım.
Yanlış bilgi

Skinlerin ve giden hesapların hiçbir dönüşü yok temiz format atıp yolunuza devam edin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geçmiş olsun satılan skinin geri dönüşü olmaz. Umarım hesabınızda ki skinlerin fiyatı düşüktür de ucuza hayat dersi almışsınızdır.

İnstagram için destek kısmından numara doğrulaması gibi seçeneklerle tekrar erişim sağlayabilirsin fakat skinler için çözüm olacağını sanmıyorum. Destekte yine şansını dene bir şey kaybetmezsin.

Kaspersky ile tarama yapın , sorun düzelmezse temiz kurulum yapın.

Geri
Yukarı