Sisteme KMS bulaşmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yusuf3 Format atmadan kaldırma yolları var da, yine de format en iyi yol, bakın sıfırlamak ile formatı karıştırmayın. Sıfırlama yapmayın, direkt temiz kurulum ile yeniden Windows kurun.

Ama önemli verileriniz varsa ve internetiniz kötüyse yukarıdaki rehber ile de kaldırabilirsiniz.

@Yusuf3 Format atmadan kaldırma yolları var da, pek de sağlıklı değil. Format en iyi yol, bakın sıfırlamak ile formatı karıştırmayın. Sıfırlama yapmayın, direkt temiz kurulum ile yeniden Windows kurun

@Yusuf3 Format atmadan kaldırma yolları var da, yine de format en iyi yol, bakın sıfırlamak ile formatı karıştırmayın. Sıfırlama yapmayın, direkt temiz kurulum ile yeniden Windows kurun.

Ama önemli verileriniz varsa ve internetiniz kötüyse yukarıdaki rehber ile de kaldırabilirsiniz.
Şu an format atabileceğimi düşünmüyorum, formatsız kaldırmayı denesem kaldırılıp kaldırılmadığını nereden anlarım veya kaldırdım mı belli olur mu?

@Yusuf3 Yukarıdaki rehberdeki kaldırma işlemini uygulayın. Size yazdığım komutu tekrardan yazıp tekrardan görüntüyü atın. Anlarız kaldırılmış mı kaldırılmamış mı.

@Yusuf3 Yukarıdaki rehberdeki kaldırma işlemini uygulayın. Size yazdığım komutu tekrardan yazıp tekrardan görüntüyü atın. Anlarız kaldırılmış mı kaldırılmamış mı
Hocam işlemleri yaptım, kodları falan girdim ve yeniden başlatıp sonuncu kodu girdiğimde böyle yazıyor.

@Yusuf3 Yukarıdaki rehberdeki kaldırma işlemini uygulayın. Size yazdığım komutu tekrardan yazıp tekrardan görüntüyü atın. Anlarız kaldırılmış mı kaldırılmamış mı.
Hocam, halen Windows'u etkinleştir yazısı gelmedi sizce düzelmiş midir?

Dosya Ekleri

• IMG_20230816_134156_3~2.jpg
    IMG_20230816_134156_3~2.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı