Sisteme virüs bulaşmış olabilir mi?

Hocam crack'i doğru yerden ve doğru butondan indirdiyseniz bir virüs bulaşmaz. Ağ driver'ınızı silip yeniden yükleyin. Olmadı indirdiğiniz uygulamayı silin tekrar deneyin. Ve kızgın atmayın söylemekten bıktım burada crack'i savunmuyorum, crack kullanmak insanın insafına bağlı emek hırsızlığı yapmak isterse yapar, virüs vb. şeylerle korkutmak doğru değil.

Crack' in değil de Anti-Virüs kullanmamanın zararları. ;)

Hocam bir de mesajımı çözüm olarak işaretler misiniz?
nasıl yapılıyor bilmiyorum
Hocam crack'i doğru yerden ve doğru butondan indirdiyseniz bir virüs bulaşmaz. Ağ driver'ınızı silip yeniden yükleyin. Olmadı indirdiğiniz uygulamayı silin tekrar deneyin. Ve kızgın atmayın söylemekten bıktım burada crack'i savunmuyorum, crack kullanmak insanın insafına bağlı emek hırsızlığı yapmak isterse yapar, virüs vb. şeylerle korkutmak doğru değil.
ya daha önce de kendi pc im de oyun için crack kullandım ama ilk kez başıma geldi.
kızgın atmadım ben:)
Crack' in değil de Anti-Virüs kullanmamanın zararları. ;)

doğru artık kullanacağım:)

bu arada pc yi virüs taraması için açtım şuan wifi geri gelmiş appdata içini o klasörden temizlicem.
en son silerken de kapanmıştı ama silinmiş sanırım.
Hocam format mesajımın yanındaki tik işaretine basın bu kadar.
bulamıyorum

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-15_230923.png
    resim_2021-03-15_230923.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 29
Bu arada PC'yi virüs taraması için açtım şu an Wi-Fi geri gelmiş appdata içini o klasörden temizlicem.
En son silerken de kapanmıştı ama silinmiş sanırım.

Hocam virüs kendi kendi silinmez siz bence yine de indirin önemli dosyalarınız yoksa formatlayın hiç uğraşmayın sonradan başınız ağrımasın.

Her şekilde içiniz rahat etmiyorsa Kaspersky indirin 30 günlük deneme sürecini başlatın ve bir tam tarama başlatın. Yaklaşık 40 dakika sürebilir ancak içiniz rahatlayacaktır. Not : Korsana hiç bir zaman güvenilmez, o oyunu paylaşan kişilerinde bir çıkarı var kendi hayırlarından paylaşmıyorlar.

Hocam virüs kendi kendi silinmez siz bence yine de indirin önemli dosyalarınız yoksa formatlayın hiç uğraşmayın sonradan başınız ağrımasın.
Her şekilde içiniz rahat etmiyorsa Kaspersky indirin 30 günlük deneme sürecini başlatın ve bir tam tarama başlatın. Yaklaşık 40 dakika sürebilir ancak içiniz rahatlayacaktır. Not : Korsana hiç bir zaman güvenilmez, o oyunu paylaşan kişilerinde bir çıkarı var kendi hayırlarından paylaşmıyorlar.
arkadaşlar kaspersky indirdim tam tarama yaptım ama bişey bulmadı. ne yapayım anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı