Sisteme virüs bulaşmış olabilir mi?

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Spotify açmak istediğimde arama kısmına arattım Spotify'ın görseli PNG'ye dönüşmüştü ve açtığımda altta normal görünüşüne döndü. Virüs bulaşmış olabilir mi?

Hocam Spotify'ı normal mi indiriniz? Normal indirdiyseniz virüs bulaştığını sanmıyorum o açılırken bazen olabiliyor bende de hatta görevini sonlandırıp yeniden indirdiğim bile oluyor.:)

Hocam Spotify'ı normal mi indiriniz? Normal indirdiyseniz virüs bulaştığını sanmıyorum o açılırken bazen olabiliyor bende de hatta görevini sonlandırıp yeniden indirdiğim bile oluyor.:)

Evet zaten sistemi formatladığımda otomatik olarak gelmişti o zaman sorun yoktur zaten Kaspersky ile tam tarama yapmıştım.

İçiniz rahat etsin istiyorsanız.
-Kasa ise Ethernet'i çıkarın, laptop ise komple modemi kapayın.
-Güvenli modda PC'yi açın.
-Kaspersky ile tam tarama yapın.

Herhangi bir sorun yok. Windows bütün uygulamaların görsellerini sorunsuz veremiyor maalesef. Arada bir bana da oluyor. Uygulama arama kısmında resimsiz görünüyor fakat açtığında görev çubuğunda bir sorun olmuyor.

Güvenli modda PC nasıl açılıyor yardımcı olur musunuz?

-Arama yeri-sistem yapılandırması-üzerine sağ tık-yönetici olarak çalıştır deyin-ön yükleme-güvenli önyükleme seçeneğini tikleyin ve en az seçin.
Sonra uygula, tamam deyip çıkın, ve sisteme reset atın.
-Güvenli modda işiniz bitti ve normal şekilde PC'yi açacaksanız arama yeri çalışmayabilir. Çalışmıyorsa.
Windows logosu-sağ tık-çalıştır ve oraya msconfig yaz. Bu şekildede sistem yapılandırmasını açıyoruz. Sonrada buradan aynı şekilde güvenli önyükleme tikini kaldırıp, uygula ve tama deyip çıkıyoruz.
Ve sisteme reset atıyoruz.

Geri
Yukarı