Sistemi açarken ekran kartı çalışmıyor

• Konuyu başlatan cLaww
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
İyi akşamlar öncelikle, bilgisayarı açtığım zaman ekran kartı çalışması gerekiyordu normalde fanlar 2-3 saniyeliğine dönüyor. Sisteme görüntü gelip duruyordu. Şu son 2 gündür kasayı açıyorum ekran kartı çalışmıyor ama ekran kartında güç var güç ışığı yanıyor. Fanlar dönmüyor, sisteme görüntü gelmiyor. Kasaya reset tuşundan reset attığımda bu sefer ekran kartı çalışıp görüntü geliyor. Sorun nedir, yardımcı olur musunuz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartında 0DB teknolojisi olabilir bu yaklaşık 55 dereceye gelene kadar fanları kapalı tutuyor.

Ne alakası var? Ben diyorum sistemi açtığım zaman ekran kartı çalışmıyor görüntü gelmiyor sen diyorsun ekran kartı soğukken fan açmaz. Ben zaten ondan bahsetmiyorum fanlarım 60 derecenin üstüne çıkmadan zaten fan açmıyor ama benim sorunum kasa kapalıyken kasayı açma tuşuna bastığımda ekran kartım çalışmıyor sisteme görüntü gelmiyor. Kasaya reset attığımda bu sefer çalışıp görüntü geliyor.

BIOS güncellemesi yaptın mı? On panel bağlantı kablolarını tam ve sıkıca oturttun değil mi?

Bu ne zamandı beri var?

Yeni konular

Geri
Yukarı