Sistemi bilgisayarcıya verdikten sonra ekran kartı gözükmüyor

Kemal Berk

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarcıya bir sorun için bilgisayarımı verdim, geldiğinde ise bilgisayar karıncalanıyor. Ekran kartı modelime baktım Intel HD Graphics 4400 olarak gözüküyor halbuki benim ekran kartım NVIDIA GTX 750 Ti idi. Bilgisayarcı ekran kartıma bir şey yapmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcıya bir sorun için bilgisayarımı verdim, geldiğinde ise bilgisayar karıncalanıyor. Ekran kartı modelime baktım Intel HD Graphics 4400 olarak gözüküyor halbuki benim ekran kartım NVIDIA GTX 750 Ti idi. Bilgisayarcı ekran kartıma bir şey yapmış olabilir mi?
Araklamış olabilir... Çok eskiden seneler önce bir masaüstü bilgisayarım vardı 500 gb hdd'yi söküp 100gb olanını takmıştı bana. 😃

Ekran kartı yerinde duruyor mu veya değiştirilmiş mi hocam. Mahalle bilgisayarcılarının %96'sı dolandırıcıdır :D

Kasanın içine açıp kart duruyor mu diye bak?

Geri
Yukarı