Sistemi kasasız kullanabilir miyim?

mkeshnoda

Kilopat
Ben benim sistemi yenilemeyi düşünüyorum fakat kasaya para kalmıyor :D Bunu kasasız kullanabilir miyim? Veya elimde çok eski bir kasa var onunda sadece arkada fanı var ve kasanın yanı açık olacak yeter mi sizce ısı sorunu yaratır mı?
Bunun gibi :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok eski kasa ATX boyutlarında ise neden olmasın :) Kasasız kullanabilirsin ancak çok dağınık olur ve en ufak bir şeyde sistem zarar görür. Kasa şart.

f4gch.jpg

Çok güzel işte :) Kasan ATX. Fakat fanlarını vs. yenile. O egzos fanı neden öyle yamuk :) Güç kaynağını yenilersin zaten. Kullanılabilir. Bir de bana LED kablolarının hepsini bir fotoda gösterebilir misin ? Aslında sıkıntı çıkmaz. Tamam tamam çıkmaz :D

Kasan Aopen m501 mi ?

9 cm olan egzos fanını en başta söküp çöpe at, onun yerine 12 cm bir fan al.

Harddisk'in ön tarafın da bir tane 12 cm'lik fan yuvası bulunuyordu galiba, ön tarafa da 12 cm bir fan alıp tak.

Evet, fakat şöyle bir durum var kasanın içerisi kablo karmaşasını engellemek için uygun değil. Kabloları arkadan dolandırmak için delikler mevcut değil. Zaten yeni satın alacağın ekran kartı da çok uzun değildir.

Fakat yeni güç kaynağı şart biliyorsun değilmi?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı