Sistemi kötü olan biri Forza Horizon 4 mü almalı yoksa GTA 4 mü?

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
İyi sosyaller, dostlar sizce Forza Horizon 4 mü almalıyım, GTA 4 mü? Sistemim az da olsa GTA 4 oynatıyor, Forza Horizon oynatmıyor ama ileride iyi sistem alabilirsem, Forza'ya para vermemişim olacağım, GTA 4 alsam keyif ile oynayabileceğim sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi Sosyaller, dostlar sizce Forza Horizon 4 mü almalıyım, GTA 4 mü? Sistemim az da olsa GTA 4 oynatıyor, Forza Horizon oynatmıyor ama ileride iyi sistem alabilirsem, Forza'ya para vermemişim olacağım, GTA 4 alsam keyif ile oynayabileceğim sizce hangisini almalıyım?

GTA 4 optimizasyonu çok kötü ben the complete Edition aldım optimizasyon demeye şahit ister.

Evet öyle bir faktör de mevcut. Ayrıca oyunun bazı bölümleri sorunlu. Mesela The Ballad of Gay Tony DLC'sinde helikoptere tutunma sahnesi mevcut. Bu bölümü ayar yapmadan geçemiyorsunuz.

Gay Tony'i ve o motorcu DLC'sini oynamıyorum ben sadece GTA 4 oynuyorum oda zaten iyice cırkını çıkarmış GTA SA gibi değil adamın başka adamdan borç alacağı oluyor biz gidiyoruz hikayesi falanda çok kötü alabilirseniz Forza alın oynayacak sistem olsa ben alırdım

Geri
Yukarı