Sistemi Yeniden Başlatınca Görüntü Gelmiyor

OrkunDoğan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı yeniden başlat diyorum, yeniden başlatılıyor yazısı geliyor. nnormal bir şekilde sonra açılırken görüntü gelmiyor monitöre. "Bip" sesi de gelmiyor. Reset atınca düzeliyor bazen 2 veya 3 kere atınca düzeliyor.
Aynı şey bilgisayar kapalıyken açınca da oluyor, güç tuşuna basınca PC açılıyor fanlar dönüyor görüntü gelmiyor. Anakartı iki kez garantiye yolladım sorun çıkmadı, ekran kartını da yolladım sorun çıkmadı işlemcide de bir problem yok. Yabancı bir forumda gördüm PSU ile ilgili olabilir demişlerdi ama tam anlayamadım. ingilizcem yetmedi, PSU böyle bir soruna yol açar mı?

Amd x860K 3.7 Ghz
A68HM-K
GTX 1050
8 GB DDR3 RAM
Aerocool VX Serisi 400W

Yazmayı Unuttum- Bilgisayar açıkken oyunda yada internette gezinirken birden pc kitleniyor o anki görüntü sabit kalıyor klavye ışıkları sönüyor mouse çalışmıyor jakları çıkarıp takınca tepki vermiyor restart atana kadar hiç bir şekilde düzelmiyor.

@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı