Yeniden başlatınca görüntü gelmiyor

• Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 6B
I

ilker

Ziyaretçi
PC'yi yeniden başlatınca ekrana görüntü gelmiyor. Normal açılıyor fakat başlatta yeniden başlat deyince ekrana görüntü gelmiyor. Reset tuşuna basınca açılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Intel Core 2 Duo E4300
  • MSI P4M890 MS-7255
  • Kingston 667 mHz 2 gb
  • Samsung Sata 160 gb 7200 rmp
  • Sapphire HD 5570 1 gb 128 bit
  • Sony Opitarc 7280s DVD Writer (Yeni aldım)
  • 450W Pegasus
  • Pegasus ATRIX Kasa

Not: DVD Writeri almadan önce bu sorun yoktu, acaba güç problemi olabilir mi? Ve bu sorun arada bir gerçekleşiyor PC çok açık kalınca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güçte problem olsa kanımca bilgisayarın hiç açılmazdı. Gevşek kablo falan kontrol ettin mi onları? Bir de bir tarat bilgisayarını her ihtimalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
ayni sıknıtı bendede var normal pc çalişiyor ama yeniden başlat deyince başlatiyor siyah ekranda kaliyor anakart yazisi vs hiçbirşey gelmiyor anakart bios update deniyprdu bazi yerlerde pc casper kasa bios güncellemesini yaptim ecs yazisi çikti ama hala ayni
işlemci: i3 4170
anakart ecs h81
ekrankarti:gtx 750 ti
power:450w
disk :2 adet 1tb disk
ram:8 gb 1600mhz ddr3

ayni sıknıtı bendede var normal pc çalişiyor ama yeniden başlat deyince başlatiyor siyah ekranda kaliyor anakart yazisi vs hiçbirşey gelmiyor anakart bios update deniyprdu bazi yerlerde pc casper kasa bios güncellemesini yaptim ecs yazisi çikti ama hala ayni
işlemci: i3 4170
anakart ecs h81
ekrankarti:gtx 750 ti
power:450w
disk :2 adet 1tb disk
ram:8 gb 1600mhz ddr3
aynk sorun bende de var çözüm bulabildin mi acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı