Sistemi yormayan antivirüs önerisi

Bu Kaspersky Security Cloud AV oluyor değil mi? Yazılışında Anti-Virüs diye bir şey yazmıyor da. :) Sanırım 365 günlük sürümü bitmiş. Bir ay yazıyor, bir ay deneyeyim bakalım sonra alırım.
Tabii ki AV. 365 günlük deneme dediğiniz, yukarıda arkadaşın attığıysa eğer; o tamamen ücretsiz olan. Yani Kaspersky Security Cloud Free, sonunda Free var. Belli özellikleri kısıtlı. Örneğin güvenlik duvarı yok. Bir de 365 gün yazdığına bakmayın, süre dolunca sıfırlanıyor; yani aslında tamamen ücretsiz.

Önerim satın alacaksanız Kaspersky IS düşünmeniz, 30 günlük deneme veriyor zaten o da bildiğim kadarıyla. Onu da deneyebilirsiniz yani.

Tabii ki AV. 365 günlük deneme dediğiniz, yukarıda arkadaşın attığıysa eğer; o tamamen ücretsiz olan. Yani Kaspersky Security Cloud Free, sonunda Free var. Belli özellikleri kısıtlı. Örneğin güvenlik duvarı yok. Bir de 365 gün yazdığına bakmayın, süre dolunca sıfırlanıyor; yani aslında tamamen ücretsiz.

Önerim satın alacaksanız Kaspersky IS düşünmeniz, 30 günlük deneme veriyor zaten o da bildiğim kadarıyla. Onu da deneyebilirsiniz yani.

Hocam Total Security IS'den daha iyi değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle de, o fiyat farkını vermeye değdiğini pek düşünmüyorum. Bence IS yeterli.
Haklısınız hocam. Ben Total Security ve bazı ek paketler aldım. VPN falan benim işimi görüyor aslında zaten crack ile falan uğraşmıyorum güvenilir siteler kullanmaya özen gösteriyorum. Almama gerek yoktu ama corona muhabbeti çıkınca rahatça film falan izlemek için aldım.

Antivirüs kullanmayın ve kullandırmayın.
Geçmişte 2 kere darbe aldım bu konuda sistemim ve içindeki veriler çöp oldu format atmak zorunda kaldım. PC açılmıyordu bile.
Hatta direk konumu atıyım.

Haklısınız hocam. Ben Total Security ve bazı ek paketler aldım. VPN falan benim işimi görüyor aslında zaten crack ile falan uğraşmıyorum güvenilir siteler kullanmaya özen gösteriyorum. Almama gerek yoktu ama corona muhabbeti çıkınca rahatça film falan izlemek için aldım.
@24099 hocamın dediği gibi, eğer ek bileşenler işinizi görüyorsa tabii ki alınır. Ama çoğu kullanıcı pek kullanmıyor onları. O yüzden dedim. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı