Sistemlerimizi Paylaşalım

Razer Huntsman Tournament Edition.

@Dreamwalker Hocam siz de bir atabilir misiniz, sizin sistem çok güzeldi diye hatırlıyorum.

Resim pek net değil hocam ama güzel sistem, güle güle kullanın. Kasanın içi nasıl, merak ettim.

Dosya Ekleri

• IMG_20210508_223626.jpg
    IMG_20210508_223626.jpg
    156,7 KB · Görüntüleme: 78
Duvar kağıdınızı atabilir misiniz?
Orijinal hali kırmızı, ben renk değiştirdim. Fotoğraflarda mor olanı kullanıyorum.
dbtrhjx-5e1515ec-3ce0-45dc-8d4b-f9254f4f7021.png
Berserk WP Full Blue.png

Berserk WP.png

@KRYPTON1X Hayırlı olsun hocam tekrardan, sıvı soğutmayı yan tarafa koysanız daha güzel durur gibi içi.

Orijinal hali kırmızı, ben renk değiştirdim. Fotoğraflarda mor olanı kullanıyorum.

@KRYPTON1X hayırlı olsun hocam tekrar, sıvı soğutmayı yan tarafa koysanız daha güzel durur gibi içi.

Hocam yazın özel sıvı soğutmaya geçeceğim için böyle yaptım hocam bir de sabah 2 oyunda sistem reset attı sistem nedini çözemedim Apex ve Valorant'ta sistem kendini reset attı yardımcı olma şansınız var mı bir de Corsair'in iCUE programından fanları kontrol edemiyorum hatta orada gözükmüyor.

Anladım hocam. Yazdığınız diğer konu hakkında bir destek veremeyeceğim buradan, yeni konu açmanız gerekiyor.

Masamı nasıl düzenleyeceğim hakkında sürekli kararsızlık içinde kalıyorum. Belki aynılarını yaşayanlar vardır, birbirimize ilham vermiş oluruz. Benim sistemim Gojou Satoru temalı gibi bir şey. Ben başlıyorum;
Eki Görüntüle 1014234
Eki Görüntüle 1014233
Eki Görüntüle 1014232

Evet viski kutusunu kamerayı yukarıda tutmak için kullanıyorum. :D
Hocam klavyeye düştüm resmen 😍.

Yeni konular

Geri
Yukarı