Sistemlerinizin resmini paylaşın

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Merhaba arkadaşlar okullar açılınca münazaramız olacak, finale çıkmıştık önceden ancak ülke şartlarından karşı taraf bizi vurduğu için kazanamadık. Önümüzdeki münazarada da siyasi yaklaşım yasak değilmiş, biz de arkadaşlarla aramızda küçük bir hazırlık için örnek münazara yapacağız. Konumuzla alakalı olarak güncel sisteminizin bulunduğu kısmı paylaşabilir misiniz? Eski konular var, biliyorum ancak güncel olmasını istiyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Bu arada parçalarınızı da yazarsanız sevinirim.

Dipnot: Dert yakındıysam özür dilerim 😅

Son düzenleme:
Sistemlerinizin derken ne demek istediniz? Ve münazaranın konusu ne?
Hocam daha konular belli değil ancak örnek münazaranın konusu Türkiye'nin gelişmişliğiyle alakalı birşey gibi bir şey.

Kastettiğim, örneğin masaüstü sistemler için: Kasa, monitör ve diğer ekipmanlarınızı kapsayan bir fotoğraf, parçalarınızı da yazarsanız süper olur.

Hocam daha konular belli değil ancak örnek münazaranın konusu Türkiye'nin gelişmişliğiyle alakalı birşey gibi bir şey.
Okul başında değilde okul sonunda olsa daha iyi geldi bana. Milleti boşuna yoruyorlar. Not falan mı alıyorsunuz bu münazaralardan.

Kastettiğim, örneğin masaüstü sistemler için: Kasa, monitör ve diğer ekipmanlarınızı kapsayan bir fotoğraf, parçalarınızı da yazarsanız süper olur.
Neyim var ki atayım hocam. Bildiğin çalışma masası gibi zaten, ha su kaynatmak istiyorum dersen atarım.

Okul başında değilde okul sonunda olsa daha iyi geldi bana. Milleti boşuna yoruyorlar. Not falan mı alıyorsunuz bu münazaralardan.
Hocam sınıfımızın bir ödülü yok, hocalar da buna üzülüyor. Sevilen bi' sınıfız bu yüzden üzülüyorlar, onun için çalışıyoruz.

Normalde yıl sonu ancak çok ilgi gördüğünden yılda iki kez yapabilirlermiş, bu yüzden yıl başında olacakmış.

images (90).jpeg

Hocam sınıfımızın bir ödülü yok, hocalar da buna üzülüyor. Sevilen bi' sınıfız bu yüzden üzülüyorlar, onun için çalışıyoruz.

Normalde yıl sonu ancak çok ilgi gördüğünden yılda iki kez yapabilirlermiş, bu yüzden yıl başında olacakmış.
Ülkenin siyasi durumunu değil de daha farklı konular seçselerdi keşke. Altılı masa değiliz sonuçta.

Geri
Yukarı