Site hackleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amacım yanlış anlaşılıyor yapılacak bir şey yok. Başlığı ''Sosyal Mühendislik'' olarak değiştirdiğimi varsayın, daha fazla cevap almıyorum. Daha fazla cevap yazmanıza gerek yok.

Hayır. Oltalama ve bruteforce tekniği dışında hackleme yapamazsınız. Hack kavramı artık çok değişti sistemler güvenli kullanıcılar bilinçsiz. Ancak kendinizi çok geliştirdiğiniz zaman "hiçbir site güvenli değildir" prensibi ile davranabilirsiniz fakat ilk aşamada bu imkansız. Yaşınızın da küçük olduğunu düşünüyorum. Bu iş lamerlikle başlar ve biter. Gerçekten hacker olmak istiyorsan yazılım bileceksin işleyişi öğreneceksin. Bunları kendim hacker veya çok bilgili olduğumdan değil küçük yaşta benim de hevesim olduğu için yazıyorum.

Acil DDoS atar mısın dostum: 94.54.57.67. Mesaja gülmeyin lütfen.

White hacker olabilirsin eğitimleri var ama uzun sürer fishing yapmayı dene hem kolay hem hızlı.

Ben de bir ara virüs yamak istemiştim, ama forumdaki arkadaşlar sağ olsun dönderdiler, böyle şeylere destek vermiyorlar, yasak değil ama etik değil, uğraşma böyle şeylerle. Ben virüsten şimdilik vazgeçtim, derslere döndüm, bilgisayar mühendisi olursam mutlaka bir tane yazacağım ama. 😁
Forumdakilere atmam merak etmeyin, atmayı düşündüğüm birkaç kişi var, onlara atacağım. 😁

Küçük sitelere ping atarak çökertebilirsiniz bu kolay ve çok tehlikeli değil ama ele geçirmek biraz zor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı