Site hakkında düşüncelerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Bu sitede yazı yazmaktan korkuyorum. Umarım tekrardan ceza almam. Dün akşam yazım kurallarına uymadığımdan ötürü 1 saatlik uzaklaştırma cezası aldım, daha siteye yeni üye olup bir maruzatımı anlatır anlatmaz. Bu benim için adeta hayatımın şokunu yaşattı. İnsan bir uyarı mesajı yazar da engellemez 1 saatlik. Buradan sitenizi protesto hakkımı kullanarak eleştirmek istiyorum. Daha yeni üye olmuş birisi anında ağır bir cezaya çarptırılmaz. Uyarırsın baştan değil mi? Çok yüksek seviye bir ego hissi hissettirdi bana. Saygılar, iyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Technopat Sosyal kurulduğu ilk günden beri Türkçe yazım ve imla kurallarına oldukça dikkat etmekte ve sitede verilen uyarılar da bu kurallara uygun biçimde verilmektedir. Bu durumun en önemli amacı yazılan mesajların tüm üyeler tarafından rahatça okunabilmesi ve anlaşılabilmesidir.

Uyarı aldığınız mesaja bakacak olursak bazı özel isimlerin yazımında, noktalama işaretlerinin kullanımında ve kesme işareti kullanımında hatalar bulunuyor. Uyarı almamak için okurlarımıza sunduğumuz Yazım Denetimi sistemini kullanabilir ve mesajlarınızı çok kolay bir biçimde düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca kesme işareti; özel adlarda, özel isimlere gelen iyelik, durum ve bildirme eklerinde kullanılır. Siz kesme işareti kullanılmaması gereken durumlarda da kesme işareti kullanmışsınız. Bu mesajınızı yazarken de aynı hatayı yapmışsınız ve tekrar uyarı almışsınız. Türkçe kullanımına özen göstermeniz ileride alacağınız uyarıları da aynı ölçüde azaltacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mesajınızın düzenlenmemiş hali:
Bu sitede yazı yazmak'tan korkuyorum . Umarım tekrar'dan ceza almam .Dün akşam yazım kurallarına uymadığım'dan ötürü 1 saat'lik uzaklaştırma cezası aldım . Daha siteye yeni üye olup bir maruzatımı anlatır anlatmaz . Bu benim için adeta hayatımın şokunu yaşattı . İnsan bi uyarı mesajı yazar da engellemez 1 saatlik . Buradan sitenizi protesto hakkımı kullanarak eleştirmek istiyorum . Daha yeni üye olmuş birisi anında ağır bir cezaya çarptırılmaz . Uyarırsın baştan değil'mi . Çok yüksek seviye bir ego hissi hissettirdi bana . Saygılar , iyi çalışmalar .

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı