Moderasyon Hakkında Düşüncelerim

Yazılanlara katılıyor musunuz?

• Evet

Oy: 63 87,5%
  • Hayır

Oy: 9 12,5%

• Oy verenlerin toplamı
    72
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam benim aslında 2 tane sorunum var konu açmak istemiyorum yoğunluk olmasın diye. Fakat şimdi yazarsam ya ceza alırım ya da gereksiz mesaj olarak değerlendirilir.
Konuyla alakalıysa sorabilirsin. Bağımsızsa konu açmalısın.

Gençler burası üyelerle para kazanan, tık alan ve gelişen bir platform. Şikayetlerini ve yapıcı eleştirilerinizi sunmaktan çekinmeyin, eksik bulduğunuz veya haksızlığa uğradığınız durumlarda belirtmekten geri kalmayın.

Tabii ki burada bir nüansı kaçırmamak gerek. Haksızlık yapıp kimseyi zan altında bırakarak konular da açmayın, zaten moderatör erişimlerinde her şeyin kayıtı olduğu için sadece kendinizi rezil edersiniz.

Ben de 2 kere moderatörlük yaptım, üyeliği de bilirim modluğu da. Diyeceğim o ki 2 tarafta insan, bazı eleştirileri ve yorumları buna göre yapmak gerekiyor. Saygılar, iyi geceler hepinize.

Bakıyorum, bazı kişiler moderatör veya yöneticilere Hitler benzetmesi yapmadığı kalmış.

Bu ne kadar doğru? Bana hiç denk gelmedi. Kendi kişisel tabularınızı düzenden sorumlu kişilere yıkmak, sizin adınıza tepki unsuru veya bahane için oyuncak olmuş.

Hatalı moderatör elbet vardır ama hatasını kabul etmeyen moderatöre denk gelmedim.

Ya bu forumdaşlar bana karşı farklı yaklaşıyorlar ya da ben sorunluyum 🤔

Bir noktadan sonra konu kapanıyorsa nedeni bile bu mesajın içinde.

Şimdi Ulunay moderatörleri savundu olacak ama durum bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı