Site tasarımı nasıl olmuş?

Ne gibi mesela hocam?
Telefondan bakmıştım, resimden dolayı bir garip geldi ama PC'deyim şu an. Olmuş, bir sorun yok bence. Sizce daha güzel değil mi? Üst üste buton koymak çok mantıklı ve tasarımsal bir hareket olarak gelmiyor bana. (İstisna durumlar hariç)

Telefondan bakmıştım, resimden dolayı bir garip geldi ama PC'deyim şu an. Olmuş, bir sorun yok bence. Sizce daha güzel değil mi? Üst üste buton koymak çok mantıklı ve tasarımsal bir hareket olarak gelmiyor bana. (İstisna durumlar hariç)

Aynen, katılıyorum hocam. Daha bilgisayar başına geçeli 2 saat falan oldu. Veri tabanı işlerini falan hallettim. Görüldüğü üzere geliştirmeye devam ediyorum 👍

Aynen, katılıyorum hocam. Daha bilgisayar başına geçeli 2 saat falan oldu. Veri tabanı işlerini falan hallettim. Görüldüğü üzere geliştirmeye devam ediyorum 👍
Kolay gelsin hocam, ben de benim siteyi yenileceğim. Baya eskidi, çok sevdiğim de söylenemez zaten tasarımını. Sıfırdan daha güzel bir tasarım üzerine uğraşacağım. Yenilediğimde konu oluşturur, sizi de etiketlerim.

Kolay gelsin hocam, ben de benim siteyi yenileceğim. Bayağı eskidi, çok sevdiğim de söylenemez zaten tasarımını. Sıfırdan daha güzel bir tasarım üzerine uğraşacağım. Yenilediğimde konu oluşturur, sizi de etiketlerim.

Takipteyim hocam. Engin tecrübelerinizden faydalanmak isterim 👌

Yeni konular

Geri
Yukarı