Site tasarımı ve yazılımı

umutbra21

Hectopat
Daha fazla  
Şablonda belirtilen gibi bir site hazırlamayı düşünüyorum. HTLM ve CSS ile yapacağım, yardımcı olabilir misiniz? ( Postlar Blogger aracılığıyla paylaşılacak. )

Başlıksız-2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şablonda belirtilen gibi bir site hazırlamayı düşünüyorum. HTLM ve CSS ile yapacağım, yardımcı olabilir misiniz? ( Postlar Blogger aracılığıyla paylaşılacak. )

Eki Görüntüle 255074
Wordpress ile yapmak daha mantıklı.Güzel şablonlar var bu konuda tavsiye ederim.Hem çok emek vermemiş olursunuz.

Şu görüntüye sahip bir çok tema mevcut, içlerinden visual composer destekleyenlerden birini seçebilirsiniz ve bu sayede rahatlıkla o görüntüye sahip olabilirsiniz.

Öncelikle DOM mantığını kavramanı öneririm. Ondan sonra kendi kendine çözeceğine inanıyorum yine de yazıyım mantığını. Postları bir element içerisini koyup ona rastgele bir ID verin ondan sonra o link şeklinde olan butonlara onclick parametresi olarak Bloggerdan yazdığınız postu JSON olarak almaya çalışın ve eğer alabiliyorsanız içeriğini parse edip getElement ile yakaladığınız div'e yazdırın.

Bol Şans :)

Öncelikle DOM mantığını kavramanı öneririm. Ondan sonra kendi kendine çözeceğine inanıyorum yine de yazıyım mantığını. Postları bir element içerisini koyup ona rastgele bir ID verin ondan sonra o link şeklinde olan butonlara onclick parametresi olarak Bloggerdan yazdığınız postu JSON olarak almaya çalışın ve eğer alabiliyorsanız içeriğini parse edip getElement ile yakaladığınız div'e yazdırın.

Bol Şans :)
Hocam rica etsem blogger üzerinden nasıl yapabileceğimi daha detaylı anlatabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı