Siteler yavaş açılıyor

Anaxilea

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi sitelerde geç açılma problemi yaşıyorum tüm cihazlarımda.
Sorunum genellikle Google kaynaklı. Google ve YouTube gibi Google'ın servislerinde yüklenme ekranı uzun sürüyor.
İnternet hızım 100Mbps (min 98Mbps). Kullandığım DNS 1.1.1.1 - 1.0.0.1.. 8.8.8.8 de de aynı problemi yaşamaktayım.
Ayrıca mobil cihazlarımda ve diğer bilgisayarlarda DNS olmamasına rağmen bu şekilde.
Kablonet internet kullanmaktayım. Konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi sitelerde geç açılma problemi yaşıyorum tüm cihazlarımda.
Sorunum genellikle Google kaynaklı. Google ve YouTube gibi Google'ın servislerinde yüklenme ekranı uzun sürüyor.
İnternet hızım 100Mbps (min 98Mbps). Kullandığım DNS 1.1.1.1 - 1.0.0.1.. 8.8.8.8 de de aynı problemi yaşamaktayım.
Ayrıca mobil cihazlarımda ve diğer bilgisayarlarda DNS olmamasına rağmen bu şekilde.
Kablonet internet kullanmaktayım. Konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kullandığınız Windows korsan mı? KMS ile mi kurdunuz?

Evet KMS ile kuruldu. Ancak öncesinde bu tarz bir problemim yoktu da.

Önceden bende de KMS vardı. Ve evet KMS bu tür problemlere yol açıyor, aynı zamanda da bilgisayarınızı zombi yaptığı için yavaşlatıyor. Temiz kurulum yaparak halledebilirsiniz.

Hocam Adguard gibi reklam engelleyici varsa kapatıp girmeyi deneyin. Bende öyle olmuştu, tüm gün uğraşmıştım sorun neyden kaynaklanıyor diye megersem Adguarddanmış

Hocam AdGuard gibi reklam engelleyici varsa kapatıp girmeyi deneyin. Bende öyle olmuştu, tüm gün uğraşmıştım sorun neden kaynaklanıyor? Diye meğerse adguarddanmış.

Maalesef hocam AdGuard vesaire yok Opera dahilisi dışında. Onu kapatıp da denedim yine de olmadı. Ayrıca bilgisayardaki KMS problemini anlayabilirim ancak mobil cihazlarda da aynı problem var.

Geri
Yukarı