Siteye girildiği için zararlı yazılım bulaşır mı?

Dediklerinizi yaptım. Her iki uygulamada bir virüs tespit etmedi. Kaspersky ve ESET güvenilirdir değil mi? Virüs bulaştırma bulurlar yani?

Hocam ikisinin de farklı modları var. Eğer ki farklı modlarda da çalıştırdıysanız ve Kaspersky'ı kullanmaya devam ederseniz bir sorun olmayacağından emin olabilirsiniz. Bir de taramaları aynı anda mı yaptınız yoksa birinde tarama yaptıktan sonra silip diğeriyle mi tarama yaptınız?

Hocam ikisinin de farklı modları var. Eğer ki farklı modlarda da çalıştırdıysanız ve Kaspersky'ı kullanmaya devam ederseniz bir sorun olmayacağından emin olabilirsiniz. Bir de taramaları aynı anda mı yaptınız yoksa birinde tarama yaptıktan sonra silip diğeriyle mi tarama yaptınız?
İlk önce Eset'ten tarama yaptım. Sonra silip karpersky'den tarama yaptım.
.

ESET'te akıllı ve derinlemesine mod vardı. Sanırım ilk kendi kendine akıllı tarama yaptı sonrasında ben derinlemesine tarama yaptım.

Tamam o yeterli ESET için. Kaspersky'da da hızlı ve tam tarama var. Onları yaparsanız ve bir şey bulmazsa bir şey bulaşma ihtimali az. Ancak yine de ne olur ne olmaz Kaspersky yüklü kalsın telefonunuzda.

Geri
Yukarı