Sitrülin Malat hiç ekşi değil

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilindik bir yerden sitrülin malat aldım. İlandaki üründen farklı tasarımlı bir ürün gönderdiler. Yeni etiket gelmemişti eski etiketi yapıştırıp gönderdik dediler. 1-2 gündür kullanıyorum. Hiç ekşi değil, çamaşır suyu gibi bir kokusu var, kıvamı da kreatin gibi. Hiç ekşi tadı almayınca garipsedim. Proteinocean kullanıyordum daha önce acayip ekşiydi. Sizce bu ürün nedir? Arjinin filan olabilir mi diye düşünüyorum. Yardımınızı bekliyorum dostlar.

Dosya Ekleri

• 22222.jpg
    22222.jpg
    128,6 KB · Görüntüleme: 42
Sitrülin ekşi olacak diye bir kaide yok limon değil bu bugün ben bir sürü kreatin kullanmış bir insanım hepsi de aromasız idi kimisi şekerimsi bir tada kimisi karbonat gibi bir tada sahipti ama hepsi kreatin monohidrat veya arjinin de öyle örneğin en son hıq ve bigjoyun arjininini kullanıyorum bigjoy daha acı iken hıq daha az acı ama ikiside arjinin değişen bir şey yok hammaddeyi üreten fabrikaya göre ürün aromasız dahi olsa tatları değişebilir

Satıcı böyle bir cevap verdi. "Citrulline malate yerine çok daha iyi form olan l-Citrulline formuna geçildi pump ve hissiyat olarak daha çok etki sağlamaktadır"

Sitrülin malat daha iyi diye biliyorum. Fikriniz nedir dostlar ?

Sitrülin ekşi olacak diye bir kaide yok limon değil bu bugün ben bir sürü kreatin kullanmış bir insanım hepsi de aromasız idi kimisi şekerimsi bir tada kimisi karbonat gibi bir tada sahipti ama hepsi kreatin monohidrat veya arjinin de öyle örneğin en son hıq ve bigjoyun arjininini kullanıyorum bigjoy daha acı iken hıq daha az acı ama ikiside arjinin değişen bir şey yok hammaddeyi üreten fabrikaya göre ürün aromasız dahi olsa tatları değişebilir
Sitrülin malat daki malat ekşiliği veriyor. Malat varsa ekşi olması gerekir

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı