Sivasspor 1-1 Galatasaray

Galatasaray acilen toparlanmalı. Aynı 22-23 senesinin bir benzerini yaşıyor şu anda. Konyaspor'a yenilmişlerdi ve liderliği kaptırmışlardı. Şimdi de benzer bir durum söz konusu. O zaman toparlanıp iyi oyun oynamaya başlamışlardı ve sene sonunda şampiyonluğu kazanmışlardı. Bu sene yapabilecekler mi bunu göreceğiz. Ben gelecek transferlerle birlikte Galatasaray'ın sadece ligde değil, Avrupa'da da başarı kazanabileceğini düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz.

Galatasaray buradan biraz zor toparlar, eksik çok ve oynadıkları oyun gerçekten çok kötü. Futbol oynamıyor gibi yani ne bileyim anlayamadım pek. Şampiyon olacağız gibi duruyor. Puana göre değil oynanan oyuna göre söylüyorum bunu, bir kere Keremlerden kurtulması lazım hocanın net bir şekilde.

Bu Galatasaray ne amatör futbolcularla oynuyor ya. Sivasın penaltı aldığı pozisyonda adam elini o kadar amatörce açmış ki bu pozisyonda sadece penaltının ele değdiğinde verildiğini bilen ve futbolla alakası olmayan biri bile bu pozisyona penaltı der. Galatasaray bu futbolculardan kurtulmazsa Fenerbahçenin rakibi bile olamaz.

Rezalet bir kadro mühendisliği, zaha, tete, angelinho, ndombele hepsi çöp çıktı. Üstüne ıcardi muhteşem sözleşmeyi alıp yatış moduna geçti, takım arkadaşları Sivas'ta soğuktan kangren olurken adam Arjantin'de Meksika'da hikaye atıyor. O sırada dzeko son maçta hattrick yapıp mesai dışında da krunic ve Bonucci'yi çözdü.

Okan buruk ve erden Timur'un artık ligi dizayn etmek için algı çalışmalarını bırakıp kangren olmuş kolları kesmeleri yerlerine ise düzgün oyuncuları koymaları lazım. Sırf transfer çalımı atmak için aldırdıkları zaha yüzünden takımlarından en iyi oyunculardan biri olan keremi yerinden ettiler. Tete sırf taraftar baskısından maça alınıyor, boşa dünya para verdikleri düşünülmesin diye. Koca bir transfer döneminde sadece bakambu düzgün bir transferdi.

Geri
Yukarı