Sıvı soğutma 7500F için yeterli midir?

Teşekkür ederim hocam para iadesi yapılır yapılmaz bunu alacağım direk

650W 4060 Ti için fazlasıyla yeterli.
Kaliteli 500W'ler bile yeterli gelir. Yeni teknoloji enerji verimliliği daha yüksek olduğu için 3060 Ti'dan bile daha az enerji tüketiyor.

4060 Ti Gaming O.C TechPowerUp raporu:
Eki Görüntüle 2094780

PK650D PSU ile beraber geliyor, kendisi forumda da çok övdüğümüz kaliteli bir PSU'dur zaten.
Kasa da hava akışı olsun, büyüklüğü olsun gerçekten iyi.
Hocam birde bunu alsam nasıl olur sizce

Hocam ya babamla konuştuysa 1 kere topla diyor kasayı o yüzden sıvı soğutma alayım dedim ama internette az birşey baktım bu sıvı soğutma biraz ses çıkartıyormuş ya

Hocam ya babamla konuştuysa 1 kere topla diyor kasayı o yüzden sıvı soğutma alayım dedim ama internette az bir şey baktım bu sıvı soğutma biraz ses çıkartıyormuş ya.

Sıvı soğutma biraz daha bütçe yüksek olduğunda alınması gerekiyor bence.
Önerdiğim kule tipi soğutucuyu uzun yıllar kullanırsın AM5 platformunda fakat pompalar biraz daha meşakatli bu fiyatlara sıvı soğutma yerine kule tipini öneriyorum kesinlikle.

Ama bu civarlara sıvı soğutma alınacaksa LE500 çok iyi bir tercih olur. Çok sesli olduğunu duymadım bu soğutmanın bu arada nerede gördünüz siz?

Sıvı soğutma biraz daha bütçe yüksek olduğunda alınması gerekiyor bence.
Önerdiğim kule tipi soğutucuyu uzun yıllar kullanırsın AM5 platformunda fakat pompalar biraz daha meşakatli bu fiyatlara sıvı soğutma yerine kule tipini öneriyorum kesinlikle.

Ama bu civarlara sıvı soğutma alınacaksa LE500 çok iyi bir tercih olur. Çok sesli olduğunu duymadım bu soğutmanın bu arada nerede gördünüz siz?
Hocam internette biraz baktımda fanları sesli çalışıyor felan diyorlar şimdi arkadaşım le değilde ls520 al dedi o sizin önerdiğiniz kasaya ls520yi takınca güzel durur gibi birde şey dedi ls yeni versiyonlarıymış

Son düzenleme:
Hocam internette biraz baktımda fanları sesli çalışıyor falan diyorlar şimdi arkadaşım le değil de LS520 al dedi o sizin önerdiğiniz kasaya LS520'yi takınca güzel durur gibi bir de şey dedi la yeni versiyonlarıymış.

Lt>ls>le gibi gidiyor modellerin sıralaması doğrusu aralarında olan fark gerçekten 400 liralık bir fark.
400 lira verirseniz bir üst modeli olan LS520'de iyi bir modeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı