Sıvı soğutma önerisi

Konuda önerilmişti biraz bakındım olumlu yorumları da vardı technopat üzerinde de o yüzden onu aldım. Konuda DeepCool da önerilmişti belki daha iyidir bilmiyorum ama benim bozulan soğutucum zaten DeepCool markaydı o yüzden tekrar almak istemiyorum DeepCool ürünü.

Hayırlı olsun.

Konuda önerilmişti biraz bakındım olumlu yorumları da vardı Technopat üzerinde de o yüzden onu aldım. Konuda DeepCool da önerilmişti belki daha iyidir bilmiyorum ama benim bozulan soğutucum zaten DeepCool markaydı o yüzden tekrar DeepCool ürünü almak istemedim.

Hocam DeepCool ve Corsair ikisi de iyi markalar hiç bir türlü pişman olmazsınız hayırlı olsun.

Hocam DeepCool ve Corsair ikisi de iyi markalar hiçbir türlü pişman olmazsınız hayırlı olsun.

DeepCool Gammaxx L240 V2 RGB 240mm modelini kullanıyordum 2.yılı biraz geçtikten sonra bozuldu o yüzden tekrar DeepCool almak istemedim açıkçası. Corsair H100 taktığımda fark ettim ki eski soğutucum olan DeepCool Gammaxx L240 çok sesli çalışıyormuş. Corsair H100 daha sessiz çalışıyor mesela o açıdan daha memnun kaldım şu an.

Geri
Yukarı